דלג לתוכן עמוד ניווט למפת אתר

המלץ על ספר

מסע אל החיים

מחבר הספר: מסע אל החיים 2019
הממליץ: אורית וייס
תחושות בסיום הקריאה : מתח, אושר, התרגשות, מחשבות

בגיל 8 נתן דל אמיקו הציל מטביעה את מלורי באגם. הוא קפץ להציל אותה וניצל בעצמו בשארית כוחותיו. עם השנים הקשר בניהם מתהדק והם מתחתנים למרות הבדלי המעמדות בניהם. מלורי בת למשפחה עשירה, האב שותף במשרד עורכי דין גדול ואילו נתן הוא בנה של המשרתת. הם מתחתנים למורת רוחו של אביה של מלורי ומביאים ילדה לעולם.
נתן מסיים בית ספר למשפטים בהצטיינות ומהר מאוד הופך להיות שותף בעצמו במשרד עורכי דין. הוא מקדיש את כל חייו לעבודה וכך מפסיד את משפחתו. למרות שאהבתו למלורי היתה עמוקה ומיוחדת במינה, אהבה שהתגברה על הרבה מכשולים ומחסומים, הם התגרשו. טרגדיה שקרתה במשפחתם הקטנה מהווה זרז לגירושין ומלורי וביתם עוברות לגור רחוק ממנו.
ביום בהיר אחד הוא פוגש את גארט גודריץ’ שמשנה את חייו. הוא משנה את ההרגלים שלו, את תפיסת העולם שלו, את הכל.
הכיצד? הוא מספר לו על משהו משמעותי שעתיד לקרות, שיש לו כוחות לראות מעבר. בהתחלה, נתן חושב ובטוח שהוא משוגע. גודריץ’ לא מוותר ומוכיח את הכוחות שלו כל פעם מחדש. כשנתן משלים את מה שמספר לו גודריץ’, נתן משתנה ועושה הכל כדי שאישתו לשעבר וביתו ידעו שהן הכל בשבילו.
מה סיפר גודריץ’ לנתן ?
האם נתן יתאחד עם משפחתו ?
האם יהיה סוף טוב לסיפור ?
לא תקראו, לא תדעו !

קראתי את כל ספריו הקודמים של מוסו. ל”מסע אל החיים” יש מקום של כבוד. נהנתי מאוד מהסיפור, מהעלילה, מהכתיבה ובעיקר מהתהליך שעבר הגיבור בסיפור. סיפור קליל מותח ומפתיע שנקרא בשלוק (בדיוק כמו שאני אוהבת). אז אם לא היה ברור עד עכשיו – מומלץ בחום!

המלץ על ספר